IV Tour de Calisia. Setka Cyklisty 2012.

widok z balkonu Starostwa Powiatowego

data: 04 sierpnia 2012 r.
przebieg całkowity: 100 km
czas/wyprawa: ok. 7 godz.
trasa rajdu : Kalisz – Nędzerzew – Tłokinia Kościelna – Rożdżały – Słoneczna – Kolonia Dębe – Józefina – Murowaniec – Kamień – Zborów – Janków – Kuszyn – Stropieszyn – Kościelec – Dzierzbin – Zbiersk Cukrownia – Petryki – Stawiszyn – Lipe – Brudzew – Janków III – Blizanów – Janków I – Grodzisk – Łaszków – Żerniki las – Wyganki – Rychnów – Bogucice – Poklęków – Czajków – Pawłówek – Niedźwiady  100 km – meta rajdu
uczestnicy:

Pozdrawiam Was obywatele IV RP 🙂

Opis trasy:

Tegoroczny rajd rowerowy “Tour de Calisia” zebrał ze sobą łącznie ok. 120 uczestników. Zjechaliśmy się wszyscy pod Starostwo Powiatowe między godzinami: 7:00 a 8:00, gdzie odbyły się potwierdzenia uczestnictwa oraz uroczyste rozpoczęcie. Od rana towarzyszyła nam piękna mgła co widać dobrze na początkowych zdjęciach. Tempo jazdy jak na temperaturę ok. 28 stopniową powiedziałbym dobre – aczkolwiek wydaję mi się, że przystanków powinno być przynajmniej o dwa więcej a za to krótsze po ok. 15 min. To tylko moje spostrzeżenie. Przecież to nie wyścig a na mecie w Bursztynowym Dworze byliśmy już o godzinie 15:00, także zrobiliśmy 100 km w 7 godzin.

Muszę przyznać, że tyle co się uśmiałem na tym wyjeździe to jeszcze chyba na żadnym, przez co nie wiem, czy bardziej bolał mnie po nim brzuch, czy też nogi. 😉 Najważniejsze, że był to bardzo pozytywny wyjazd i chyba najlepszy z tych czterech dotychczasowych. Każdy jest inny. Byłeś również na rajdzie? Zamieść niżej komentarz. Pozdrawiam.

Mapka przejazdu:

Droga może się nieco różnić od przebytej, lubię kręcić 😉

Fotogaleria:

Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał zażaleń co do niektórych poniższych zdjęć z chmurką. Po prostu humor mnie się ostatnio trzyma. 🙂 Pokój.

One thought on “IV Tour de Calisia. Setka Cyklisty 2012.”

  1. Witaj !!!!!
    Byliśmy z żonką poraz pierwszy z Wami ale już wiemy, że nie poraz ostatni. Trasa super atmosfera jeszcze lepsza. GRATULACJE I WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO ORGANIZACJI !!!!!!!
    WIELKIE DZIĘKI I DO ZOBACZENIA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *