IV Rajd Rowerowy im. Ireneusza Mowczana – Mój Przyjaciel / 26.08.2018

Pamiątkowa fotografia przed pomnikiem World Trade Center w Sobocinie

TRASA ROWEROWA
data: 26 sierpnia 2018r.
przebieg całkowity: ~55km
czas/wyprawa: 5,5h
ważniejsze miejscowości: Kalisz, Szałe, Trojanów, Zduny, Opatówek, Cienia Pierwsza, Cienia Druga, Porwity, Saczyn, Godziesze Wielkie, Godziesze Małe, Sobocin, Józefów, Stobno, Borek, Kalisz
uczestnicy: eskapada 100-150 osobowa 

To już czwarta edycja upamiętniająca tragicznie zmarłego cyklistę – Ireneusza Mowczana zorganizowana za przewodnictwem Fundacji “Przyjaciel” im. Ireneusza Mowczana przez jego synów. W tym roku zebraliśmy się na Głównym Rynku o godz. 08:00 gdzie trwały weryfikacje zapisów uczestników oraz kupno losów na loterię fantową, w której na sam koniec rajdu można było wylosować min. kursy pierwszej pomocy, strój golfowy, sesje tatuażu, czy wypożeczenie samochodu na weekend.

W trakcie przejazdu rowerowego w miejscowości Sobocin został zorganizowany grill. Każdy uczestnik trasy mógł się posilić podsmażoną kiełbaską.

Jak to powiadają “pogoda zmienną jest”. Rozpoczęliśmy przy lekkiej mżawce / jechaliśmy także przy małych podmuchach a zakończyliśmy przy ciepłym słoneczku w miejscu startu, czyli również na Głównym Rynku w Kaliszu.

Mapa:

powered by EndomondoWPlogo
Fotogaleria:

One thought on “IV Rajd Rowerowy im. Ireneusza Mowczana – Mój Przyjaciel / 26.08.2018”

  1. Świetna fotorelacja Krzysztof, gratuluję i pozdrawiam serdecznie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *